Kargo ve Teslimat

1. Kargo Ücreti Ne Kadar?

İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

2. Kargom Adresime Ne Zaman Ulaşır?

Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize, mağazaya teslimat seçeneğinde ise 2 iş günü içerisinde seçtiğiniz mağazaya teslim edilir.

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

3. Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişiniz sonrası size göndermiş olduğumuz E-Posta içerisindeki kargo takip bağlantısına tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca hesabınıza giriş yaparak ilgili siparişinize tıklayıp, sipariş durumu ve kargo durumunu görüntüleyebilirsiniz.

4. Siparişim Farklı Bir Adrese Gönderilebilir mi?

Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

5. Ürünüm Kargoda Hasar Görmüş Ne Yapmalıyım?

Lütfen hasarlı kargoyu teslim almadan önce bu durumu kargo görevlisiyle beraber tutanak altına alınız. Bu konuda size sorunsuz destek verebilmemiz için bizimle [email protected] adresinden iletişime geçiniz.

6. Hangi Günlerde Teslimat Yapılır?

Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında teslimat yapılamamaktadır.

7. Teslimatta Adreste Bulunamadıysam, Başka Birine Teslimat Yapılabilir mi?

Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

8. Yurt dışına Teslimatınız Var mı?

Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.